Hebrew
  
   עגלת קניות
   0 פריטים
  מבצעים

  יד שנייה

  חיפוש

  מוצרים חדשים

  שלום אורח התחבר

        חפש לפי מוצר:

         

      מוצר
קריאטין סלמס 2.0 - 2.0 CELLMASS אריזת חיסכון 50 מנות הגשה! +מתנה
[קריאטין]


פריט #:  426

המוצר הזה התווסף לקטלוג שלנו ב שלישי 10 יולי, 2007.

₪497.00 ₪477.00

אפשרויות זמינות:
טעם:

תיאור המוצר

קריאטין סלמס 2.0 - 2.0 Creatine CellMass

                 שם חדש לממדים, קשיות כוח ואנרגיה

 

קריאטין אטיל אסטר  שלא דומה לשום תוסף אחר הקיים במשפחת הקריאטין.

תוסף זה חזק כל-כך ויעיל, שהוא מוסיף מובן חדש למסה, כוח, שריריות, ביצועים והתאוששות. מוצר כל כך מושלם שהוא מספק לתאי כל שריר בגוף חומרים מזינים בנפח וכמות בלתי רגילים.

משהו כל כך חזק שאיננו רק חודר את קירות התא, אלא ממש דוחף אותם בכמות אדירה של קריאטין להגדלת השריר.

מוצר כל-כך מיוחד, שהוא מכיל גלוטמין חדיש עילי משובח, המקדם התקשות נמרצת של רקמת השריר, וגורם להתאוששות מהירה.

 

נוסחה כל כך יעילה, שהיא ממריצה את הגוף להגיע במהירות לרמות חדשות של ממדים וכוח, שישנו את מבנה גופך וביצועיך מצריכת המנה הראשונה. הכן את גופך ל סלמס 2.0 [[CellMass. זו הגדרה חדשה לקריאטין שאתה מכיר.

 

המוצר "סלמס 2.0" CellMass מכיל את הפריצה המהפכנית של 3CEM

רשום בפטנט לחברת BSN [קריאטין-את'יל אסטר מלט]. מוצר זה הוא "מפלצת/בונה המסה" העדכנית ביותר בטכנולוגיית האסטריפיקציה של קריאטין. גופך מעולם לא הרגיש קודם לכן את ההשפעה הקיצונית על קשיות השרירים של הגלוטמין ואת ההמרצה האמיתית של הקריאטין על האפשרות של גידול נפח השריר... עד עכשיו.

 

בלי עומס, בלי צריכה בסייקלים , לא טבליות שקשה לבלוע,  בלי סוכר,

 בלי נפיחות בקיבה, בלי ספיחת מים/נוזלים, בלי העליות והירידות במשקל בנוסח צריכת הקריאטין מהסוג הישן.

 

סלמס 2.0 א.ק.א [CellMass a.k.a] "מפעיל נפח השריר שלאחר אימון"

אין חשוב יותר מהצפת השרירים שלך בקריאטין מייד אחרי אימון כושר. השלמת קריאטין שלאחר אימון חיונית למילוי מקום מאגרי הקריאטין שנוצלו במהלך אימון, להתאוששות מהירה, להגדלת נפח תא השריר, להגדלת צפיפות וקשיות השרירים, ולהפעלת שלב של צמיחה אנאבולית חזקה.

כעת, תאר לעצמך תוסף שלא רק משיג את כל האמור לעיל אלא מוצר טוב יותר מכל מה שפותח ויוצר עד כה,ה Cell Mass עושה זאת בצורה יעילה יותר ומהירה יותר .  עם ה  Cell Mass תהייה לך תחושה שהשרירים שלך ממש מתפוצצים מול עיניך.] זהו הסלמס 2.0! [CellMass].

ה Cell Mass מכיל את הצורה החדשה, האחרונה והחדשנית ביותר של קריאטין מאז שהחלו לפתח את המוצר: קריאטין את'יל-אסטר מלט

 [או: 3CEM] גלוטמין AKG, ומוצר אינסולין ללא סוכר [סינולין PF]

שהוצעו לגוף מאז ומעולם.

המוצר החדש, Cell Mass, מספק לשרירים חומרי הזנה המעודדים התפתחות נפח באופן שלא היה ידוע קודם לכן, במקום סתם למלא את מערכת העיכול שלך במים ותחושת אי-נוחות. הCell Mass  מתחיל לעורר תהליכים אנבולים (בניית שריר) וגורם להתקשות דרמטית לכל סיב של שריר בגופך; כבר מצריכת המנה הראשונה.

שום קריאטין שיצא לשוק עד עכשיו, לא מסוגל לגרום  להתחזקות התפתחות נפח והתקשות רקמת שריר באופן כה מהיר. כעת אתה יכול ללכת לישון בידיעה שגופך מצוי במצב הטוב ביותר שאפשר להעלות על הדעת.

 

מוצר ה" Cell Mass"סוגר מעגל לאימוני הכושר שלך באמצעות מתן חומר הזנה בונה שריר המתקדם ביותר שפותח עד היום, שעוזר לו לצמוח, להתאושש, ולהתקשח בשיעור המהיר ביותר מבחינה פיזיולוגית. במילים אחרות, יותר מהר מאשר הטבע התכוון אי פעם.

Cell Mass יוודא שכל בסיסי בניית השריר שלך יהיו מכוסים לגמרי.

 

Cell Mass- ניתוח מוצר

 

לאחר אימון/למסה המתפתחת בלילה ולזירוז/הפעלת התאוששות

 

נקודות האור של הסל-מס נבנתה לצורך תמיכה והעשרה של:       

                                                                    

* גידול בצמיחה וצפיפות השרירים                         

* התאוששות מאימון.                                          

* תהליך אנאבולי של לאחר אימון ובלילה.                

* השלמה מחדש של מלאי הקריאטין                       

   הקריאטין פוספט והגלוטמין בכל הגוף                  

* משפר את עוצמת השריר, הכוח, וכלל היכולת        

   הגופנית                                                         

* תיקון "חוסר היענות" של קריאטין                        

 

טכנולוגיית CEM                                      משווק ומיוצר ע"י BSN

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

CEM3 – קריאטין את'יל אסטר מלאט – קישור האת'יל אסטר מעשיר מאד את יכולת הספיגה של הקריאטין ברקמות הגוף, והופכת אותו יותר עמיד להרס מחומצות העיכול המופרשות בקיבה קישור זה תומך במעבר מהיר וחלק דרך הממבראנות של תאי הרפידה הפנימית של המעיים.

ומביא את המוצר CEM3  לקדמת המוצרים הפרמקולוגיים ומחכה לאישור פטנט, עם ההתחברות למלאט.

חיבור זה משפר את מסיסות הקריאטין במים, ומאפשר לו להיספג ביתר קלות כדי להביא לגוף את מרב התועלת, כולל הפחתת המנה הנדרשת, ירידה משמעותית בספיחת מים, ותופעות לוואי כמו כאבי בטן, כיווצי שרירים, או בחילה.

 

מלאט הוא מתווך של הפקת מחזור ATP 3CEM.  לכן הוא תומך גם ברמת

ה ATP של השריר, וסך כל הביצועים שלו עולים בהרבה על כל המצופה מנוסחאות קריאטין רגילות. מה שמייחד עוד יותר את 3CEM הוא יעילות ונכונות התהליך. שלא כמוצרי קריאטין אחרים שעברו אסטריפיקציה, הפקת

 ה CEM3 מתחילה לאחר ייבוש הקריאטין והסרת המים. ייצור בתנאים אלו מבטיח מוצר מעולה, יציב ועמיד.

 

גלוטמין AKG – הוספת חומצת אמינו מתחברת מבחינה כימית  לקטו-גלוטמין. [AKG]. AKG הוא מרכיב המקדם ומעודד: גידול נפח תא השריר, שיתוף פעולה של חלבונים וסוכרים, וכן התאוששות/תיקון צמיחה והתקשות של רקמת השריר. ה AKG עוזר לספיגת הקריאטין בשריר, ומסייע לתלות השריר באינסולין לתהליך האנבולי.

אימון יתר מתקשר לירידה ברמת הגלוטמין בפלזמה. לכן, צריכה תדירה של "סל-מס" עשויה להקטין או לבטל את התופעה השלילית של אימון יתר על רקמת השריר.

 

מטריצת הצריכה הנכונה של תא השריר

  • סינולין  PF - תמצית קינמון עשירה במיוחד בחלבונים המתקשרים ל נוגדי חמצון. תרכובות אלו מפעילות את מנגנון האיתות של התא המופעל בדרך כלל ע"י אינסולין.  על פי דיווחים רפואיים סינולין PF מייצב את רמת הסוכר הכולסטרול והגליצרידים בדם, ועוזר להם להגיע לטווח הנורמטיבי.

תחליף אלקטרוליט- זרחן -  מערכת חדשנית זו מסייעת לגוף לאחסן את החומרים המזינים החשובים בתאי השריר ולחדש אלקטרוליטים שאבדו.

 דו-סידן זרחני, דו-נתרן זרחני, דו-אשלגן זרחני – תרכובות זרחניות משמשות להעשרת  רמת הקריאטין זרחן, הכוח והסיבולת. סידן, נתרן ואשלגן, הם כולם יסודות המעורבים ב הפקת כוח השריר.

 

 "סל-מס" תומך במרכיבים הבאים של פירמידת התוספים : סיוע להתאוששות, סיוע לשריר וסיוע לביצועים. 

 

הצעת שימוש/צריכה:  בימים שאתה מתאמן, מנה ראשונה:כתוסף מזון: ערבב כף הגשה אחת של המוצר ב-כוס מים קרים/משקה אחר לפי בחירתך, מייד לאחרי האימון. [על בטן ריקה]. מנה שנייה כתוסף מזון: ערבב כף הגשה ב- כוס מים קרים/משקה אחר על פי בחירתך,  6-8 שעות לפני או אחרי צריכת המנה הראשונה [על בטן ריקה].

 

בימים בהם אינך מתאמן: מנה ראשונה כתוסף מזון, ערבב כף הגשה בכוס מים קרים/משקה על פי בחירתך, מייד אחרי שאתה קם בבוקר. [על בטן ריקה].

מנה שנייה: כתוסף מזון – ערבב כף הגשה של המוצר בכוס מים קרים/משקה על פי בחירתך, 6-8 שעות לאחר שלקחת את המנה הראשונה. [על בטן ריקה.]. 

 

תקופת מחזור מינימאלית: 6 שבועות
אורך מחזור אופטימאלי: 12 שבועות
מרווח בין מחזורי מומלץ: 4 שבועות
 

קנו היום את ה קריאטין סלמס 2.0 - Creatine CellMass

                         וקבלו אותו במחיר הזול ביותר- רק בפיטנס 2006!

אנו מתחייבים לתת לכם את המחירים הזולים ביותר לכל החברות !!!

מצאתם מחיר זול יותר אנחנו נשווה כל מחיר!

ערכיים תזונתיים

מידע מאתר היצרן: CELLMASS® 2.0

CELLMASS® 2.0 is a state-of-the-art concentrated post-training recovery agent. After an intense training session, muscles are in a state of heightened stress and need the right support in order to recover, paving the way for strength and athletic performance. To facilitate this, CELLMASS® 2.0’s completely redesigned formula delivers three forms of creatine as well as glutamine, taurine and hydrolyzed whey protein to replenish fatigued muscles and kick-start the recovery process after a workout.

Taking CELLMASS® 2.0 promotes more efficient recovery, combats muscular fatigue and breakdown, and supports muscle strength, endurance and overall performance. Adequately recovered from an intense training session, athletes are better prepared to excel in the following day’s workout. For anyone who wants to ensure that their workouts don’t go to waste and their hard-earned muscle isn’t compromised, CELLMASS® 2.0 is where mass and recovery begin.™

CELLMASS® 2.0 Highlights:

BSN® has raised the bar on advanced recovery supplementation with the introduction of CELLMASS® Taken immediately after training, CELLMASS® 2.0 is designed to support:

Muscle Recovery*

Strength*

Endurance*

Performance*

CELLMASS

послетренировочный активатор роста массы и восстановления.

 

содержит CEM3 технологию

не содержит сахар

не содержит аспартам

  

CellMass был разработан как средство для:

 

Увеличения мышечного роста и твердости мышц.

Ускорения восстановления после тренировок.

Повышения уровня ночного анаболизма.

Восстановления мышечных волокон.

Увеличения и поддержания необходимого уровня запасов креатина, фосфокреатина и глютамина в мышцах.

Увеличения мышечной силы, энергии и выносливости.

Поддержания алертности.

 

Новый эстерифицированный креатин!

Эстерифицированный креатин не такой, как прочие. Он настолько мощный и эффективный, что сама масса, сила, мускулистость, атлетическая производительность и восстановление приобретают новое значение. Этот совершенный продукт доставляет уникальные по своим качествам нутриенты в каждую клетку тела.

 

CellMass содержит новый суперанаболический глютамин (глютамина альфа кетоглюторат), который поможет мышцам приобрести твердость и быстро восстановиться. Формула выведет Ваши мышечные размеры и силу на новый уровень, уже после первого приема Вы почувствуете изменения мышечной массы и атлетической производительности. И это только начало! Приготовьте свое тело к приему CellMass... Он изменит Ваше представление о том, что такое настоящий креатин!


CellMass содержит самое передовое соединение креатина — CEM3 (креатин этил эфир малат). Это "монстр массы" в технологии эстерифицированного кретина. Ваше тело никогда раньше не испытывало такого потрясающего эффекта от глютамина и креатина... Никакой загрузки, никаких циклов, никакого сахара, вздутия желудка, задержки воды... действие этого креатина не ослабляется с течением времени.


Нет ничего более важного, как насыщение мышц креатином сразу после тренировки. Употребление креатина после тренировок необходимо, поскольку организм исчерпал за время тренировки свои запасы креатина, и чем быстрее мы их восполним, тем быстрее восстановятся наши мускулы; кроме того, это влияет на волюмизацию мышечных клеток, увеличивает плотность и твердость мускулов, а также активирует мощный мышечный рост.


CellMass содержит последнюю и самую передовую форму креатина — креатин этил эфир малат (или CEM3), а также глютамин AKG и самый мощный инсулиногеник Cinnulin-PF без сахара.

 

CellMass заряжает мускулы непревзойденными по своим свойствам нутриентами, а НЕ отягощает впустую пищеварительную систему, доставляя при этом массу дискомфорта. CellMass начинает стимулировать мышечную гипертрофию и вызывает эффект твердости мускулатуры, сразу после первого применения препарата. Ни один другой креатин на сегодня не способен сравниться по силе и эффективности с CellMass.

 

Теперь Вы можете спокойно спать ночью, зная, что Ваш организм находится в лучшем анаболическом состоянии. CellMass является лучшим завершением тренировки, поскольку дает мышцам все необходимое в это время — лучшие нутриенты, которые помогут восстановиться, вырасти и достичь необходимой твердости и фактуры.

 

Количество питательных веществ в одной порции:

(1 порция = 16 г продукта)

Калории – 38,

Калории от жиров – 0

Всего жиров – 0 г

Холестерин – 0 мг

Натрий – 70 мг

Калий – 140 мг

Всего углеводов – 9,5 г,

Сахар – 0 г

Протеин – 0 г

Кальций – 80 мг

Фосфор – 150 мг

CEM3™ (креатин этил эфир малат) – 3000 мг

Глютамин AKG – 2000 мг

Muscle Cell Uptake Proprietary Matrix – 950 мг

Cinnulin-PF™ (Aqueous Cinnamon Extract)

Дикальций фосфат

Дикалий фосфат

Динатрий фосфат

 

Другие ингредиенты: модифицированный полимер глюкозы (мальтодекстрин), натуральные и искусственные ароматизаторы, цитрат калия, лимонная кислота, сукралоза, силикат кальция.


Рекомендации по применению:

В дни тренировок: Принимайте одну порцию (1 ложка, растворенная в 150–180 мл холодной воды или Вашего любимого напитка) сразу после тренировки. Вторую порцию принимайте за 6–8 часов перед или после основной посттренировочной порции.


В дни отдыха: Принимайте одну порцию сразу после сна, вторую порцию принимайте 6–8 часов спустя после первой порции.


Данный продукт следует принимать на пустой желудок
.

Содержание питательных веществביקורות עוד
כתוב ביקורתכתוב ביקורת על מוצר זה!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ראשי מפת האתר טבלאות צור קשר משלוחים והחזרות תקנון (מדיניות פרטיות) בית טבע | דיאטה | קריאטין | ויטמינים  | אמינו | אומגה 3 | אבקת חלבוןסולגאר  |  Q10 תוספי מזון  | לספורטאים | אבקות חלבון | חטיפי חלבון | חומצות אמינו | ויטמינים ומינרלים | מולטי ויטמין | אומגה 3 - שמן דגים | תוספי מזוןויטמין Cשורפי שומן   | ניקוי כבד  | נוגדי חימצון  | טבעוני | מגנזיום | פיתוח גוף

 

אבקות חלבון אבקות עלייה במסה שורפי שומן הרזיה ודיאטה, קראטין קראטין פורמולות קראטין דור חדש מוצרים כשרים ניטריק אוקסיד אנרגיה מרץ מולטי ויטמין משקאות איזוטונים חומצות אמינו הגנה שמירה וריפוי מחלקה אירובית חטיפי אנרגיה  ג'לים חטיפי חלבון ספרות מקצועית   


CHAMPION Nutrition UNIVERSAL Nutrition SYNTRAX DYMATIZE Met-Rx Nature's Best
 

OPTIMUM Nutrition SUPER Nutrition SUPER EFFECT Ultimate NutritionWeider
 
חנות טבע בחיפה בית טבע בקרית מוצקין

 חנות ויטמינים בחיפה

חנות טבע בקרית מוצקין ,בית טבע בחיפה,

חנות ויטמינים בקרית מוצקין

חנות טבע בקריות ,בית טבע בחיפה

חיפה בית טבע קריות חנות ויטמינים

כל הזכויות שמורות ©  fitness2006.co.il
 
  כל המידע באתר מוצג למטרות ידע בלבד ואין המידע ו/או האתר מהווים תחליף לייעוץ ע"י אנשי מקצוע מוסמכים.
  
אין האתר וכל הקשור נוטל אחריות לנזק גופני כלשהו אשר עלול להיגרם מכל סיבה שהיא
נבנה על ידי
A.Systems

osCommerce