Hebrew
  
   עגלת קניות
   0 פריטים
  מבצעים

  יד שנייה

  חיפוש

  מוצרים חדשים

  שלום אורח התחבר

        חפש לפי מוצר:

         

      מוצר
נו-אקספלוד 2 – 1025גרם +מתנה NO-XPLODE
[אנרגיה / מרץ]


פריט #:  416

המוצר הזה התווסף לקטלוג שלנו ב ראשון 27 מאי, 2007.

₪547.00 ₪387.00

אפשרויות זמינות:
טעם:

תיאור המוצר

נו-אקספלוד - NO-Xplode 2
זכה בתואר, בונה מסת השריר, מוצר השנה.

 נחשב NITRIC OXIDE הטוב בעולם לשנת 2005, 2006, 2007 ו2008

"NO XPLODE" [דו-תחמוצת החנקן/ Nitric Oxide]
התפרצות של קריאטין ודו-תחמוצת החנקן
מכפילה את יכולת המיקוד, הביצועים, הכוח, ונמרצות התרגול.

"NO XPLODE" הוא המוצר הראשון והיחיד בעולם של תוסף הנצרך לפני אימון, המפיק תוצאות מיידיות ברמת האנרגיה, הגודל, הכוח, הניפוח, הביצועים, יכולת המיקוד ונמרצות התרגול....אתה ממש תראה ותרגיש תוצאות דקות ספורות לאחר צריכת המוצר.

למוצר
"NO XPLODE" יש את היכולת הייחודית להביא אותך למוכנות וחשק לעבור כל אימון , באמצעות אספקת התפרצות של דו-תחמוצת החנקן, קריאטין וגירוי שכלי-גופני החזקים ביותר שפותחו מעולם . אף מוצר אחר לא יכול לומר את זה. אף מוצר אחר לא יכול לעשות את זה.

NO XPLODE יוצר הגדלה מיידית של שרירים וכלי דם!

NO XPLODE - פותח את הדלת להרחבת כלי הדם באמצעות העלאת ואחזקת רמות דו-תחמוצת החנקן [NO]. דו-תחמוצת החנקן מרחיבה את כלי הדם, שבתגובה, מאיצה את זרימת הדם לשריר. פריצת דם זו לרקמת השריר גורמת להתנפחות מדהימה ולהגדלה מהירה במידת ומבנה השרירים. כל זה מתרחש תוך דקות! התוצאות? הורידים שלך יזדקרו כמו צינורות השקאה, והשרירים שלך יגדלו בצורה מפתיעה. הדיוק של התמזגות-מטה היוצרים NO, מספקת דפוסי קריאטין בוני שריר המסופקת רק ע"י
"NO XPLODE".

הצלחה מיידית עם מטריצת קריאטין בונה שריר: ללא התנפחות, ללא כאבי בטן, ללא הוספת שומנים – רק שרירים אדירים מוצקים כאבן.

מוצרי קריאטין הקיימים בשוק ומוצרים הקשורים להם – גורמים לך להמתין ימים, שבועות ואפילו יותר לתוצאות. ואם תגובותיך דומות לרבים אחרים, קיימת אפשרות שלא תראה תוצאות כלל. הבעיה העיקרית היא שמוצרים אלו אינם מתרגלים את שריריך לאחסן קריאטין נוסף. ברגע שהם קבלו מעל ליכולת הקיבול/ספיגה, נוצרת "דריכה במקום"; ובמקרה שיש לך בשרירים כמות קריאטין מרבית כבר לפני שלקחת תוסף מסוג זה, יכול להיות מצב שכלל לא תגיב למוצרים אלו. ["חוסר תגובה"]

המוצר
"NO XPLODE" מחק בעיה זו באמצעות העלאת נקודת הרוויה של קריאטין בגופך. הוא פותח את כלי הדם המזינים את השריר באופן מושלם, ומאפשר למטריצת הקריאטין בונה שריר למתוח את תאי השריר ולהכריח אותם ליצור יותר קריאטין וחומרים תזונתיים בוני שריר נוספים.
ומה שיותר מדהים הוא שתהליך זה מתחיל תוך דקות מכניסת התוסף למערכת.

ה
"NO XPLODE" לא רק מתחיל לתת תוצאות שאתה יכול לראות ולהרגיש כמעט מיידית, זה מוצר שבנוסף לכול איננו נזקק לסוכר כדי לעבוד, בניגוד למוצרי קריאטין אחרים המגיעים עמוסים בסוכרים מקדמי שומן, היכולים לגרום לך לעלות במשקל תוך הכברת שומנים והיראות "מנופח". עם "NO XPLODE" לעולם לא תרגיש "מנופח" ולא תאצור נוזלים ולא תשמין. בנוסף לכך, למערכת העיכול שלך לא תהיה שום בעיה לספוג ולעבד את המוצר, מה שיחסוך לך כאבי בטן ו/או אי נוחות המתלווים לפעמים לצריכת תוספי מזון מסוימים.
כעת, אפילו לקוח עם ניסיון נוקשה ביותר של "חוסר תגובה" לקריאטין יחווה זרימת דם מואצת ויכביר שרירים מוצקים!

התמקד בכל תרגול ואימון עם עודף מרץ "מוטרף"!
כדי לקבל את המרב, אתה צריך להיות מקושר לשרירי גופך ב 100, להתמקד על כל סדרה וכל חזרה על תרגיל. מוצרי המרצה מרגשים נותנים לך תחושה של "קפיצת מדרגה" נפשית שגורמת לעיתים קרובות ירידה במיקוד ולחוסר ריכוז, בהשוואה למצבך הקודם.

"NO XPLODE" הוא תערובת יחידה במינה של מת'ילקסנת'ין וחומרי תזונה ממריצים [גירוי מוחי] [נואוטרופיקס] המספקים אנרגיה למוח ולגוף באופן הנמרץ והממוקד ביותר שניתן להעלות על הדעת תוך דקות מכניסה למערכת.
הוא מכין אותך גופנית ונפשית לתרגול ואימון מגרי צמיחה מרוכזים. אתה לא רק מרגיש שיפור במצב הרוח ותחושה כללית טובה, מתקבל הרושם שהמוצר ממש מגרה את הרצון לתרגל.

השלם הרווית נוזלים וחומרים מזינים בשריר בפולימרים של גליצרול נוזלי ותחליפי אלקטרוליט-זרחני.

תערובת מורכבת זו פועלת כמו מגנט חזק המושך אליו מים, חלבון, פחמימות, קריאטין וחומרים מזינים אחרים הדרושים לבניית שריר, לרקמת השריר. זה לא רק מושך ולוכד חומרים מזינים אלו בשריר, זה גם משפר את קבלתם בתוך השריר. מערכת חדשנית זו מעשירה באופן דרמטי את יכולת השאיבה, מתדלקת את הגוף לתקופות אימונים נמרצות, מקטינה את הצטברות חומצת חלב, משחזרת/בונה מחדש אלקטרוליטים שאבדו, מעשירה סיבולת ויכולת המשך, ומרווה את השרירים בחומרים מזינים לצמיחה.

כעת תוכל לראות ולהרגיש תוצאות מהירות עבור כל הזמן והמאמצים שהשקעת!

אין דבר המתסכל כמו השקעת זמן ומאמצים באימונים ותרגול, בלי לקבל את התוצאות המצופות. זמן הוא הנכס הערכי ביותר שמצוי ברשותך, התחל לחסוך מאות שעות של אימונים שלא מובילים לצמיחה המקווה.

 "NO XPLODE" לא רק יעשה את הזמן והמאמצים שהשקעת כדאיים, הוא יוביל אותך במהירות ליעדים לטווח ארוך שהצבת לעצמך, ויהפוך אותם להישגים קצרי טווח. זה המוצר שהיית צריך לקבל לידיך כאשר נרשמת לראשונה לפעילות בחדר הכושר. זה כמו סדרת המפתחות שאתה מקבל לידיך עם המכונית.

עם
"NO XPLODE", נגמר סדר המתנה, תקווה או תפילה לתוצאות. לא עוד אימונים כאשר שרירי גופך מרגישים ונראים שטוחים, או כאשר אין אצלך תיאום בין הגוף והמוח. שוב לא תעזוב את מכון הכושר בתחושה שלא היה לך מה לחפש שם. תוספים אחרים עשויים לגרום לך להמתין ימים, שבועות וחודשים ללא שום תוצאות נראות לעין. אבל היום, הכול השתנה!

"NO XPLODE" מתחיל לעבוד דקות ספורות לאחר כניסתו למערכת. הוא מביא אותך מוכן ונמרץ לכל אימון ואימון. אין מוצר אחר שיכול לומר זאת. אין מוצר אחר שיכול לעשות זאת.

NO XPLODE עושה את הבלתי-יאמן!
אתה מחפש משהו שתוכל להשוות ל
"NO XPLODE", אין דבר כזה!!! אם אתה מחפש מוצר המכיל מרכיבים דומים... לא תמצא! אם תחכה עד שיקרה משהו ואז תנסה...תמצא את עצמך מאוכזב מאוד.

"NO XPLODE" הוא באמת מוצר מהפכני מכול הבחינות.

פרופיל המרכיבים מהמם. הרבה ממרכיבי
"NO XPLODE"

 הם ייחודיים, לא ידועים יחסית, ועד עתה, מעולם לא נעשה בהם שימוש בהיקף דומה באף מוצר. אם אתה חושב שקיים משהו בשוק, או שמשהו דומה יצוץ בעתיד, שיאפיל על ביצועי מוצר זה – זה לא אפשרי ולא עומד לקרות.

"לקח לנו שנה שלמה לפתח מוצר זה, והיה הרבה יותר מסובך לעצב אותו מאשר חושבים. רוב החברות אינן מוכנות להשקיע זמן ומשאבים כדי לפתח מוצר באיכות דומה.

חברת "BSN" רשמה מגוון פטנטים במאמץ להגן על "NO XPLODE" המקורי מחברות מתחרות.

פשוט מאוד, עד עכשיו לא היה בשוק מוצר שהתקרב בכלל להפקת צמיחה, זרימה, יכולת מיקוד וריכוז וגורמי ביצוע ברמת המוניטין מהסוג שמוצר זה יקבל בקרוב.

 "NO XPLODE" הוא הישג מדהים בהיסטוריה של תוספים.
 

המלצות לשימוש:

1-3 מנות הגשה עם 1-3 כוסות מים 30-45 דקות לפני האימון על בטן ריקה. מזמן הלקיחה עד לאימון לא לצרוך שום מזון אחר.

 

בימים בהם אין אימון:

1 מנת הגשה עם 1 כוס מים על בטן ריקה.

אזהרה:

לפני שימוש במוצר, פנה להתייעצות רפואית כדי לברר אם אין לך מצב רפואי הכולל, אבל לא מוגבל רק ל: לחץ דם נמוך או גבוה מהטווח התקין. הפרעות בקצב הלב, שבץ/נטייה לשבץ, מחלות לב, כבד או בלוטת התריס, התקפי הפרעות עצביות, מחלת נפש, התקפי חרדה, דיכאון, סכרת, אנמיה, קשיים בהטלת שתן כתוצאה מהגדלת בלוטת הפרוסטאטה, וגם אם אתה מקבל בקביעות תרופות כמו מונע MAO או תרופות אחרות. אם את בהריון, מניקה נוטה להתייבשות או חשוף/ה למזג אוויר חם במיוחד, אין לקחת את המוצר. אם אתה סובל מהפרעות שינה, רעד, סחרחורת, עצבנות, כאבי ראש או שעברת אירוע של הגברת הלמות לה – הפחת כמות או הפסק לקחת את המוצר. מוצר זה מיועד אך ורק לצריכה של בוגרים בריאים
בגילאי 18-50.

 

מלאי מוגבל בלעדי בפיטנס 2006!  

   ובנוסף תקבלו אותו במחיר הזול ביותר בארץ - רק בפיטנס 2006!

אנו מתחייבים לתת לכם את המחירים הזולים ביותר לכל החברות !!!

מצאתם מחיר זול יותר אנחנו נשווה כל מחיר!

ערכיים תזונתיים

NO-Xplode

Увеличьте ментальную концентрацию, работоспособность, силу и интенсивность тренировок

NO-Xplode — это первая и единственная в мире предтренировочная добавка, которая дает незамедлительные результаты в энергии, размере, силе, накачке, производительности, ментальной фокусировке и интенсивности тренировок... Вы буквально увидите и почувствуете, как она начинает действовать в течение нескольких минут после ее приема!

NO Meta-Fusion — это ядро NO-Xplode. Это катализатор, который производит все эти удивительные эффекты по изменению тела и улучшению работы головного мозга. NO Meta-Fusion открывает дверь к сосудо-мускульному расширению благодаря немедленному повышению и поддержанию уровня окиси азота (NO). NO расширяет кровеносные сосуды, которые в свою очередь увеличивают мышечное кровоснабжение. Эта внезапная волна крови приводит к невероятной накачке и резкому увеличению мышечных размеров и формы всего тела. И это происходит в течение нескольких минут! Результат? Ваши вены вздуются как садовый шланг, а мускулы приобретут невероятные размеры. NO Meta-Fusion дает мощную смесь новой креатиновой матрицы для мышечной волюмизации; ее может дать только NO-Xplode.

Существующие креатиновые добавки и родственнные им продукты заставляют Вас ждать дни, недели и даже больше для достижения результата. Если Вы как большинство людей, Вы вообще не достигнете никакого результата.

NO-Xplode устраняет эту проблему, улучшая саму способность мышц насыщаться креатином. Он полностью открывает кровеносные сосуды, которые питают мышцы, позволяя Креатиновой Матрице для Мышечной Волюмизации растянуть мышечные клетки и заставить их удерживать больше креатина и других волюмизирующих нутриентов. И, что еще более поразительно, это происходит в течении нескольких минут после приема препарата.

NO-Xplode приводит не только к результатам, которые Вы можете увидеть и почувствовать почти мгновенно, он к тому же не нуждается в сахаре для своей работы. Напротив, другие креатиновые продукты нагружены сахаром, который способствует росту подкожного жира. Сахар может привести к тому, что Вы наберете жир и будете выглядеть полным и одутловатым. С NO-Xplode Вы никогда не приобретете лишний жир или воду в организме. Теперь даже самые упорные креатиновые "отказники" почувствуют интенсивную накачку и прибавку супертвердых мускулов!

NO-Xplode — это особая смесь из метилксантина и ноотропных веществ (нутриентов, стимулирующих работу головного мозга), они дают энергию Вашему мозгу и телу вместе с максимально возможной фокусировкой, и это в течение нескольких минут после приема препарата.
NO-Xplode физически и ментально приготавливает Вас к тренировке, которая способствует наибольшему росту мышц, а затем он ведет Вас во время тренинга. Вы не только почувствуете улучшение самочувствия и настроения, это средство действительно стимулирует желание тренироваться.

Эта комплексная смесь является мощным магнитом для воды, протеина, углеводов, креатина и других нутриентов, необходимых для роста мышц. Она не только вводит и удерживает эти нутриенты внутри мышц, но также улучшает поглощение этих веществ клетками. Эта прогрессивная система заметно улучшает накачку, заряжает тело для интенсивных тренировок, уменьшает выработку молочной кислоты, восполняет утраченные электролиты, увеличивает выносливость и внутреннюю силу организма и насыщает мускулы питательными веществами для их дальнейшего роста.

NO-Xplode физически и ментально приготавливает Вас к тренировке, которая способствует наибольшему росту мышц, а затем он ведет Вас во время тренинга. Вы не только почувствуете улучшение самочувствия и настроения, это средство действительно стимулирует желание тренироваться. Это тот продукт, который Вам должны были дать, когда Вы только записались в спортивный зал, как комплект ключей для Вашего автомобиля.

С NO-Xplode Вы больше не будете ждать, надеяcь на результат. Больше нет тренировок, на которых Ваши мускулы выглядят и чувствуют себя вялыми, или когда Ваш мозг и мускулы не "синхронизировались". Вы больше не покидаете спортзал, чувствуя, что Вам не стоило сюда приходить. Прочие добавки могут заставить Вас ждать дни, недели или месяцы без видимых результатов. На самом деле, с многими продуктами, Вы никогда не увидите результатов. Все изменилось!

NO-Xplode начинает действовать в течение нескольких минут после приема, он настраивает Вас и накачивает на каждой тренировке.
Никакой другой продукт не может это сделать!

 

Ваши лучшие тренировки дожидаются NO-Xplode!!
Приобретите сегодня то, что принадлежит Вам по праву!!!

Если Вы ищите, с чем сравнить NO-Xplode... Вы не найдете ничего подобного !!!
Если Вы ищете продукт, имеющий подобные ингредиенты... Вы его не найдете!!!
NO-Xplode по-настоящему революционная формула в каждом своем аспекте.

Содержание питательных веществ в одной мерной ложке (20.5 г) (порций в упаковке – 40) :

 • Калорий: 36 Калорий от жиров - 0

 • Всего жиров - 0 г, насыщенные жиры - 0 г, холестерин - 0 мг

 • Натрий - 150 мг

 • Калий - 75 мг

 • Всего углеводов - 9 г, сахар - 0 г

 • Протеин - 0 г

 • Витамин B6 (пиридоксина HCL)- 25 мг

 • Витамин B12 (цианокоболамин)- 120 мкг

 • Фолиевая кислота - 400 мкг

 • Магний - 360 мг

 • Фосфор - 500 мг

 • Кальций - 75 мг

 • NO-Xplode смесь (NO-Xplode содержит патентованную матрицу из питательных веществ & EfforsorbTM Delivery System) - 20,500 мг

 • NO Meta-Fusion (патентованный) (L-аргинин AKG, Цитраль-MTM (малат цитруллина), L-цитруллин AKG, L-гистидин AKG, RC-NOSTM (рутакарпин 95%), gynostemma pentaphyllum (95% гипенозидов), NAD (никотинамида аденин динуклеотид)

 • Креатиновая матрица для мышечной волюмизации (патентованная) 2CMTM (дикреатина малат), BetapureTM (триметилглицин), GlycovolTM (гликоциамин), GuaniProTM (гуанидин пропионовая кислота), Cinnulin PFTM (экстракт корицы), кето-изокапроат калий

 • Ener-Tropic XplosionTM (патентованный) (L-тирозин, таурин, EndurlacTM (глюкуронолактон), L-тирозин AKG, метилксантины (кофеин), MCT's (триглицериды со средней цепью), винпоцетин 99%, винкамин 99%, винбурнин 99%)

 • Phospho-Electrolyte ReplacerTM (фосфат кальция, оксид магния, фосфат калия, фосфат натрия)

 • Glycerol Hydrating PolymersTM (глицерофосфат калия, глицерофосфат магния, стеарат глицерола)

Рекомендации по применению:

в дни тренировок:
В качестве пищевой добавки принимайте 2–3 мерные ложки продукта на стакан холодной воды или любого напитка по Вашему усмотрению за 30–45 минут до тренировки (на пустой желудок!).
Для достижения максимальных результатов не ешьте белки и не пейте протеиновый коктейль в течение часа после приема NO-Xplode.

в дни отдыха:
В качестве пищевой добавки принимайте 1 мерную ложку продукта на 1/2 стакана холодной воды или любого напитка по Вашему усмотрению (на пустой желудок).
Для достижения максимальных результатов не ешьте белки и не пейте протеиновый коктейль в течение часа после приема NO-Xplode.

Примечание:
Во избежание бессонницы принимайте препарат не позже, чем за 4 часа до сна. Употребление NO-Xplode с пищей или на полный желудок уменьшит его эффект. Кроме того, во время приема NO-Xplode идеально было бы принимать не более 10 граммов L-глутамина в день. Чтобы получить полный эффект вазо-мускульной волюмизации от NO-Xplode, рекомендуется принимать продукт каждый день, выпивая не менее 3-4 л воды в день и придерживаться диеты с богатым содержанием протеинов и углеводов. Химический состав и вес тела каждого отдельного человека определяет, как долго следует принимать NO-Xplode, чтобы достичь максимального эффекта. Многие могут заметить начальные признаки воздействия препарата уже в течение 30-45 минут после приема внутрь, причем с каждой последующей минутой эффект от приема препарата становится все более заметным. NO-Xplode достигает своего максимального эффекта повышения энергии и вазомускульной волюмизации в течение 1–5 часов после своего применения.

Предупреждение:
Люди с повышенной чувствительностью к стимуляторам сначала должны принимать половину рекомендуемой порции (1–2 мерные ложки).

Содержание питательных веществביקורות עוד
נו-אקספלוד 2 – 1025גרם +מתנה NO-Xplode
גם אני השתמשתי בזה, תקשיבו למה שהוא אומר! זה משהו משהו! ..
מתוך 5 כוכבים5
ביקורות נוכחיות: 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ראשי מפת האתר טבלאות צור קשר משלוחים והחזרות תקנון (מדיניות פרטיות) בית טבע | דיאטה | קריאטין | ויטמינים  | אמינו | אומגה 3 | אבקת חלבוןסולגאר  |  Q10 תוספי מזון  | לספורטאים | אבקות חלבון | חטיפי חלבון | חומצות אמינו | ויטמינים ומינרלים | מולטי ויטמין | אומגה 3 - שמן דגים | תוספי מזוןויטמין Cשורפי שומן   | ניקוי כבד  | נוגדי חימצון  | טבעוני | מגנזיום | פיתוח גוף

 

אבקות חלבון אבקות עלייה במסה שורפי שומן הרזיה ודיאטה, קראטין קראטין פורמולות קראטין דור חדש מוצרים כשרים ניטריק אוקסיד אנרגיה מרץ מולטי ויטמין משקאות איזוטונים חומצות אמינו הגנה שמירה וריפוי מחלקה אירובית חטיפי אנרגיה  ג'לים חטיפי חלבון ספרות מקצועית   


CHAMPION Nutrition UNIVERSAL Nutrition SYNTRAX DYMATIZE Met-Rx Nature's Best
 

OPTIMUM Nutrition SUPER Nutrition SUPER EFFECT Ultimate NutritionWeider
 
חנות טבע בחיפה בית טבע בקרית מוצקין

 חנות ויטמינים בחיפה

חנות טבע בקרית מוצקין ,בית טבע בחיפה,

חנות ויטמינים בקרית מוצקין

חנות טבע בקריות ,בית טבע בחיפה

חיפה בית טבע קריות חנות ויטמינים

כל הזכויות שמורות ©  fitness2006.co.il
 
  כל המידע באתר מוצג למטרות ידע בלבד ואין המידע ו/או האתר מהווים תחליף לייעוץ ע"י אנשי מקצוע מוסמכים.
  
אין האתר וכל הקשור נוטל אחריות לנזק גופני כלשהו אשר עלול להיגרם מכל סיבה שהיא
נבנה על ידי
A.Systems

osCommerce