Hebrew
  
   עגלת קניות
   0 פריטים
  מבצעים

  יד שנייה

  חיפוש

  מוצרים חדשים

  שלום אורח התחבר

        חפש לפי מוצר:

         

      מוצר
אקסטרים שווק +חטיף חלבון גדול ומשלוח במתנה - ANSI XTREME SHOCK
[קדם אימון]


פריט #:  588

המוצר הזה התווסף לקטלוג שלנו ב שלישי 13 נובמבר, 2012.

₪268.00

אפשרויות זמינות:
טעם:

תיאור המוצר

אקסטרים שוק תוסף קדם אימון - ANSI Xtreme Shock Powder


ברחבי ארה"ב מדברים על ה-Xtreme shock כבר שנים, סוף סוף ניתן לומר שבישראל יש תוסף קדם אימון מהטופ העולמי.

תוסף Xtreme shock הנו תוסף קדם אימון שמעניק בצורה מיידית תחושת אנרגיה , פאמפ (דחיפה) חסר תקדים באימון ,כח וחדות שטרם הכרתם.

למוצר "Xtreme shock יש את היכולת הייחודית להביא אותך למוכנות וחשק לעבור כל אימון , באמצעות אספקת התפרצות של דו-תחמוצת החנקן, קריאטין וגירוי שכלי-גופני החזקים ביותר שפותחו מעולם . אין הרבה מוצרים בעולם שיכולים לעשות את זה בצורה כ"כ יעילה.

בשורה התחתונה הפורמולה של Xtreme shock מכפילה את יכולת המיקוד, הביצועים, הכוח, ונמרצות התרגול, אך בשונה מכמה מוצרים דומים בשוק היא אינה גורמת לתחושת הנפילה המפורסמת שלאחר הבוסט.


Xtreme shock הוא הינו מוצר ייחודי הנצרך לפני אימון, המפיק תוצאות מיידיות ברמת האנרגיה, הגודל, הכוח, הניפוח, הביצועים, יכולת המיקוד ונמרצות התרגול....אתה ממש תראה ותרגיש תוצאות דקות ספורות לאחר צריכת המוצר.

למוצר "Xtreme shock יש את היכולת הייחודית להביא אותך למוכנות וחשק לעבור כל אימון , באמצעות אספקת התפרצות של דו-תחמוצת החנקן, קריאטין וגירוי שכלי-גופני החזקים ביותר שפותחו מעולם . אין הרבה מוצרים בעולם שיכולים לעשות את זה בצורה כ"כ יעילה.

כדי לקבל את המרב, אתה צריך להיות מקושר לשרירי גופך ב 100%, להתמקד על כל סדרה וכל חזרה על תרגיל.

 מוצרי המרצה מרגשים נותנים לך תחושה של "קפיצת מדרגה" נפשית שגורמת לעיתים קרובות ירידה במיקוד ולחוסר ריכוז, בהשוואה למצבך הקודם.

הוא מכין אותך גופנית ונפשית לתרגול ואימון מגרי צמיחה מרוכזים. אתה לא רק מרגיש שיפור במצב הרוח ותחושה כללית טובה, מתקבל הרושם שהמוצר ממש מגרה את הרצון לתרגל.

השלם הרווית נוזלים וחומרים מזינים בשריר בפולימרים של גליצרול נוזלי ותחליפי אלקטרוליט-זרחני.

תערובת מורכבת זו פועלת כמו מגנט חזק המושך אליו מים, חלבון, פחמימות, קריאטין וחומרים מזינים אחרים הדרושים לבניית שריר, לרקמת השריר. זה לא רק מושך ולוכד חומרים מזינים אלו בשריר, זה גם משפר את קבלתם בתוך השריר. מערכת חדשנית זו מעשירה באופן דרמטי את יכולת השאיבה, מתדלקת את הגוף לתקופות אימונים נמרצות, מקטינה את הצטברות חומצת חלב, משחזרת/בונה מחדש אלקטרוליטים שאבדו, מעשירה סיבולת ויכולת המשך, ומרווה את השרירים בחומרים מזינים לצמיחה.

כעת תוכל לראות ולהרגיש תוצאות מהירות עבור כל הזמן והמאמצים שהשקעת!

אין דבר המתסכל כמו השקעת זמן ומאמצים באימונים ותרגול, בלי לקבל את התוצאות המצופות. זמן הוא הנכס הערכי ביותר שמצוי ברשותך, התחל לחסוך מאות שעות של אימונים שלא מובילים לצמיחה המקווה. Xtreme shock לא רק יעשה את הזמן והמאמצים שהשקעת כדאיים, הוא יוביל אותך במהירות ליעדים לטווח ארוך שהצבת לעצמך, ויהפוך אותם להישגים קצרי טווח. זה המוצר שהיית צריך לקבל לידיך כאשר נרשמת לראשונה לפעילות בחדר הכושר. זה כמו סדרת המפתחות שאתה מקבל לידיך עם המכונית.

עם Xtreme shock , נגמר סדר המתנה, תקווה או תפילה לתוצאות. לא עוד אימונים כאשר שרירי גופך מרגישים ונראים שטוחים, או כאשר אין אצלך תיאום בין הגוף והמוח. שוב לא תעזוב את מכון הכושר בתחושה שלא היה לך מה לחפש שם. תוספים אחרים עשויים לגרום לך להמתין ימים, שבועות וחודשים ללא שום תוצאות נראות לעין. אבל היום, הכול השתנה!

Xtreme shock מתחיל לעבוד דקות ספורות לאחר כניסתו למערכת. הוא מביא אותך מוכן ונמרץ לכל אימון ואימון. אין מוצר אחר שיכול לומר זאת. אין מוצר אחר שיכול לעשות זאת.

Xtreme shock עושה את הבלתי-יאמן!

פרופיל המרכיבים מהמם. הרבה ממרכיבי Xtreme shock הם ייחודיים, לא ידועים יחסית, ועד עתה, מעולם לא נעשה בהם שימוש בהיקף דומה באף מוצר. אם אתה חושב שקיים משהו בשוק, או שמשהו דומה יצוץ בעתיד, שיאפיל על ביצועי מוצר זה – זה לא אפשרי ולא עומד לקרות.

עם אלו תוספים ניתן לשלב את ה-Xtreme shock ?

ובכן ניתן לשלב את Xtreme shock עם רוב אבקות החלבון או הגיינרים שקיימים בשוק העולמי של תוספי המזון, המלצתנו היא כשאתה נעזר בתוסף קדם האימון הטוב ביותר (Xtreme shock),

 אז מומלץ לשלב אם אבקת החלבון של החברות המובילות בעולם.

 הוא הגיינרים הטובים והמעולים  בעולם.

 השילוב בניהם הוא שילוב מעולה ומאוד שכיח בקרב מתאמנים ברחבי העולם.
 

קנו היום את ה ANSI Xtreme Shock Powder , רק בפיטנס 2006!

                                        וגם אתם תיהנו מהמחיר הזול ביותר 

 

מצאתם מחיר זול יותר אנחנו נשווה כל מחיר!

אנו מתחייבים לתת לכם את המחירים הזולים ביותר לכל החברות !!!

אנחנו משתדלים להיות הזולים ביותר

       אם ראיתם  במקום אחר מחיר זול יותר

             או שקיבלתם הצעה זולה יותר משלנו
אתם מוזמים להתקשר ולאחר בדיקה

                                    תקבלו מחיר זול יותר !!!


 

ערכיים תזונתיים

Содержание питательных веществ

 אבקות החלבון, הגיינרים, תוספי המזון, בתוסף קדם האימון הטוב ביותר Xtreme shock אבקת החלבון SUPER QUAD PROTEIN גיינר HARD MASS GAINER, איזו סנסיישן 93 erhtyhi,ertyhi,קריאטין gnc קריאטין criatin criatin kriatin gnc creatin gnc קראטין קריאפיור creapure מסת שריר ertyhi erhtyhi קריאטוין קראטין קריאתין קראתין creatin creatine kriatin קראטין,קריאטין,קראטין,קריאטין,קראטין,קראטין,קריאטין,קראתין , erhtyhi ' ertyhi erhtyhi , פורמולת קריאטין,פורמולת קראטין,erhtyhi ' ertyhi erhtyhi , Creatine Monohydrate Pure Creatine Monohydrateביקורות עוד
כתוב ביקורתכתוב ביקורת על מוצר זה!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ראשי מפת האתר טבלאות צור קשר משלוחים והחזרות תקנון (מדיניות פרטיות) בית טבע | דיאטה | קריאטין | ויטמינים  | אמינו | אומגה 3 | אבקת חלבוןסולגאר  |  Q10 תוספי מזון  | לספורטאים | אבקות חלבון | חטיפי חלבון | חומצות אמינו | ויטמינים ומינרלים | מולטי ויטמין | אומגה 3 - שמן דגים | תוספי מזוןויטמין Cשורפי שומן   | ניקוי כבד  | נוגדי חימצון  | טבעוני | מגנזיום | פיתוח גוף

 

אבקות חלבון אבקות עלייה במסה שורפי שומן הרזיה ודיאטה, קראטין קראטין פורמולות קראטין דור חדש מוצרים כשרים ניטריק אוקסיד אנרגיה מרץ מולטי ויטמין משקאות איזוטונים חומצות אמינו הגנה שמירה וריפוי מחלקה אירובית חטיפי אנרגיה  ג'לים חטיפי חלבון ספרות מקצועית   


CHAMPION Nutrition UNIVERSAL Nutrition SYNTRAX DYMATIZE Met-Rx Nature's Best
 

OPTIMUM Nutrition SUPER Nutrition SUPER EFFECT Ultimate NutritionWeider
 
חנות טבע בחיפה בית טבע בקרית מוצקין

 חנות ויטמינים בחיפה

חנות טבע בקרית מוצקין ,בית טבע בחיפה,

חנות ויטמינים בקרית מוצקין

חנות טבע בקריות ,בית טבע בחיפה

חיפה בית טבע קריות חנות ויטמינים

כל הזכויות שמורות ©  fitness2006.co.il
 
  כל המידע באתר מוצג למטרות ידע בלבד ואין המידע ו/או האתר מהווים תחליף לייעוץ ע"י אנשי מקצוע מוסמכים.
  
אין האתר וכל הקשור נוטל אחריות לנזק גופני כלשהו אשר עלול להיגרם מכל סיבה שהיא
נבנה על ידי
A.Systems

osCommerce